Vyjádření k neúčasti na UNIZA Masters

👎 Vyjádření k neúčasti na Uniza Masters 2019 👎

Dobrý den všem,

v úterý se nám dostalo nemilého zjištění, že nejsme mezi registrovanými týmy na turnaji UNIZA Masters, byť jsme byli mezi prvními, kteří se zaregistrovali a akci zaplatili!

Ve zkratce:

Registraci a platbu jsme provedli přes zprostředkovatelskou službu PLAYzone e-shop. Peníze nám z banky byly ztrženy a dostali jsme od banky informaci, že transakce proběhla úspěšně. Po zjištění, že nejsme zaregistrovaní v turnaji začalo ,,vyšetřování,, jak se to mohlo stát. PLAYzone bohužel i přes svou veškerou snahu vyřešit daný problém neevidovalo žádnou naši odchozí platbu.

Peníze nám evidentně někam zašantročila banka, se kterou momentálně problém řešíme. Absolutně nám není jasné, jak je možné, že si může banka ztrhnout peníze, ještě zaslat potvrzení o platbě, ale již ji nedodat na daný účet. No, nyní s tím už nic neuděláme a i takové věci se stávají…

Unize jsme předali informaci o dané situaci s možností předložení potvrzení o platbě, abychom se popřípadě mohli domluvit na nějakém kompromisu, jelikož z naší strany nepadlo žádné pochybení. Organizátor akce Uniza byl velmi vstřícný, snažil se najít společné řešení, ale bohužel z technických důvodů dané arény již nebylo možné vytvořit slot navíc, abychom tím neomezili prostor ostatních týmů (což chápeme).

Jako náhradu jsme od UNIZA Masters 2019 dostali nabídku VIP vstupenek na akci pro celou organizaci, za což samozřejmě děkujeme a určitě se pojedeme podívat po dlouhé době aspoň jako diváci. Musíme z nevýhody vytvořit výhodu a tak jsme si pro vás na tomto turnaji připravili projekt! Již brzy! 👍 Toť vše a přejeme všem hezký zbytek dne.

Jana Doudová – majitelka REViTAL-GAMING

Napsat komentář