První H1Z1:KOTK turnaj v ČR/SK!

Dne 30. září 2017 od 19:00 hod. proběhl očekávaně první česko-slovenský H1Z1:KOTK turnaj! Námi pořádaného turnaje ve spolupráci s Emeraldsbet  a Invactus se zúčastnilo 10 týmů, které se utkaly o mistra ČR/SK.

Turnaj probíhal bez problémů a s mnoha zajímavými zvraty. Překvapily například týmy Zeleninári a StopYourVehicle, což byly nové týmy, které se daly dohromady právě na tento turnaj. Mírným zklamáním byl celek Eclipse.GG, tým s mnoha zkušenostmi z evropských scrims a silnými individuálními hráči. Samozřejmě ne vždy se daří, ale věříme tomu, že do toho dali kluci herní srdíčko a turnaj si i přes to užili. Turnaj byl však velice vyrovnaný a o výherci se rozhodlo až v posledním t.j. pátém zápase.

Náš tým se nacházel po 4. zápase na průběžném třetím místě za celky BORN a Thief Esports H1Z1. V posledním zápase však Revital dokázal brzy vyřadit průběžně první
tým turnaje BORN a poté zdolat v 1v1 souboji tým Thief. Zajistili jsme si tak druhou vyhranou hru v turnaji, která znamenala i celkové vítězství.

Z turnaje jsme si odnesli absolutní vítězství a k tomu 5x AR-15 lightning v celkové hodnotě 32$. Druhý celek Thief eSport získal 5x Graffiti Hunting Rifle v hodnotě 23$ a třetí BORN získali 5x Stormen Face Bandana v hodnotě 6,5$. Navíc každý hráč z těchto tří celků obdržel case opening na stránce emeraldsbet.

Děkujeme hráčům a fanouškům za kladné ohlasy ohledně tohoto projektu a těšíme se na příště!

#WeLiveForTheGame

Napsat komentář