Grandfinále Ostrava Championship

Mega velké shrnutí k naší veřejně neaktivní CS:GO sekci: 👇

Nebudeme vám tu povídat žádné pohádky a na něco se vymlouvat, zkrátka a dobře, posledních pár měsíců jsme CS:GO sekci velkou pozornost nevěnovali. Hráči jsou již zhruba 5 měsíců bez dvou základních spoluhráčů Replyho a Envisiona, kteří je museli z osobních důvodů a problému, byť neradi, opustit…

Sháněli jsme náhradu, se kterou bychom mohli odehrát slíbené GRANDFINÁLE turnaje Ostrava Championship, kterým kluci chtěli zakončit rok 2019. Naše cesty se tedy opět spojily s ex-RVG hráčem Šimonem ,,ManRett“ Matternem, který za nás byl v roce 2018 na akci YGames. Poslední mezeru sestavy doplnil mladý, ale velice talentovaný hráč Ondřej ,,FireON“ Košťálek.

Sestava o dvou nových členech spolu trénuje zhruba 3 měsíce a nadcházející off-line akce pro ně bude jasným impulsem toho, zda v CS:GO chtějí pokračovat a posunout se dál nebo zda hraní definitivně ukončí.

Sestava:
🇨🇿 Tomáš „Aspect“ Randáček
🇨🇿 Ondřej ,,FireON“ Košťálek
🇨🇿 David „Dejko“ Pecha
🇨🇿 Šimon ,,ManRett“ Mattern
🇨🇿 David „ddavE“ Hanák

A proto si jedeme již tento víkend 30.11-1.12 pořádně užít GRANDFINÁLE Ostrava Championship, a co bude dál, to se dozvíte později! 😎 Klukům držíme palce, celé grandfinále bude streamované a ani nálož fotek chybět nebude!

#RVGCSGO

Napsat komentář