Dreamhack Leipzig 2019

🔥 RVG a DREAMHACK 2019 🔥

Krásnou neděli všem,

tento víkend jsme se s Hearthstone sekcí a konkrétně s Vláďou ,,Smurfpowa“ Koutným vydali do Německa do města Lipsko na světoznámou akci Dreamhack Leipzig 2019.

Očekávání bylo veliké a plné nadšení, bohužel se nezadařilo tak, jak bychom si přáli a tak jsme si letos udělali spíše jenom výlet po památkách. Je to velká škoda, každopádně i ty zkušenosti jsou důležité, aby to člověka v určitém směru posunulo dál jak herně, tak i v osobním rozvoji. Neklesáme na mysli a s Vláďou jedeme dál, příště to vyjde a chystáme se na další akci!

Osobní vyjádření Smurfpowa ohledně celé akce: 👇👇👇

,,Zdravím všechny fanoušky Revital-Gamingu,

jak už asi všichni víte, o víkendu jsem se vypravil do Lipska kde se konal Dreamhack Leipzig 2019.

Druhý den po příjezdu jsme se mohli vrhnout na místo, kde se akce konala. Bohužel organizátoři nedali předem vědět, kde zaparkovat a to znamenalo, že jsme hledali parkoviště přes 40 minut a málem jsme ani samotnou akci nestihli. Nikdo nám ani nedokázal poradit, protože bohužel skoro nikdo zde neuměl anglicky.

Když jsme se konečně dostali na venue, bylo nám oznámeno, že byl kompletně změněn formát z double-elim na single-elim s closed
decklisty (ty byly poté ve 2. kole změněny na open). V praxi to znamená, že stačí 1 prohra = konec turnaje. Jak to občas bývá, hrajeme Hearthstone a já na potvoru prohrál hned v prvním kole, takže…..

Následně nám bylo řečeno, že si můžeme zahrát ještě druhý turnaj (taky single-elim), ve kterém byl buy-in 150 euro, což je 3 850 Kč.
Bylo to považováno za „druhý pokus“ jen za lahodných 150 euro 😀. Na Dreamhacku jsem již párkrát působil a letos to byl bohužel kompletně nezvládnutý turnaj ze strany organizátorů a byl bych nerad, kdyby se něco takového mělo opakovat i příště. Samozřejmě to byla shoda náhod a je mi jasné, že pořádání tak velké akce není žádná legrace a chce to dávku nervů a sil.

Poslední den jsme se vydali podívat do víru velkoměsta na nějaké ty místní zajímavé památky, které nás velmi ohromily a musím i uznat, že město je to nádherné!

Celkově jsem z akce a výsledkům logicky zklamaný, ale beru to jako další zkušenost do budoucna a hře se věnuji dál! Díky a mějte se!”

Vláďa ,,Smurfpowa“ Koutný

Napsat komentář