REViTAL je zpět!

🔥🔥🔥REViTALIZACE🔥🔥🔥

Krásný den, dámy a pánové,

REViTAL-GAMING je zpět v plné síle a my bychom vám rádi a stručně přiblížili, jaké důvody měla naše téměř roční neaktivita a z jakých důvodů se opět vracíme na CZ/SK scénu.

Je to úplně prosté… Každý z nás má osobní život, který je pro něj nejdůležitější. Minulý rok se většině členům organizace sešlo období (stěhování, rekonstrukce, rodičovské povinnosti, změna práce nebo školy), které chtělo delší pauzu od e-sportu, a jelikož se tomu chceme věnovat naplno, rozhodli jsme se, že na nějaký čas odstoupíme.

Nyní jsme připraveni a vracíme se, protože máme chuť, sílu a hlavně čas se tomu věnovat. Hodně nás taky motivovaly vaše zprávy, které jste nám posílali s otázkami či prosbami ohledně našeho návratu, děkujeme, to nás potěšilo! 

K novým začátkům patří samozřejmě i nové změny, v našem případě převážně pozitivním! V první části proběhla změna majitele z důvodu pracovní vytíženosti, ale protože jsme jedna velká rodina, necháváme do budoucna dveře otevřené. V druhé části jsme se stali registrovaným spolkem (z.s.) v obchodním rejstříku firem, a to hlavně z důvodů lepší a kvalitnější spolupráce se sponzory. V poslední části navážeme na předchozí část určenou sponzorům, kdy se nám podařilo zajistit dva hlavní sponzory, kteří nám zajistí jak finance na dresy, tak i na on-line i off-line akce. Každopádně lpíme na heslo: ,,Bez práce nejsou koláče“.

V následujícím týdnu se můžete těšit na mega novinky, které pro vás chystáme!

Sponzoři:

M&M reality 💲
Home4People 💲
KRAŤAS.EU – poskytnutí a správa kvalitního TS serveru

Naleznete nás i na:

Web – http://revital-gaming.eu/

Instagram – https://www.instagram.com/revitalgaming/

Youtube – https://www.youtube.com/channel/UCOGNWdZq7-kYoq_usZ1xgqw

 

Napsat komentář