O NÁS

V roce 2011 vzniklo na československé e-sport scéně jméno REViTAL-GAMING. Co to znamená? V překladu tomu říkáme ,,pozvednutí hraní počítačových her,,. Našim cílem je podpora mladých talentů, kteří se chtějí v oboru e-sport zdokonalovat, rozvíjet dovednosti, zvyšovat jejich herní úroveň a mít stejný sen jako my, tzn. dostat náš herní průmysl na vrchol! Za léta působení v herním odvětví jsme nasbírali mnoho zkušeností a výsledků, díky kterým se můžeme dnes hrdě řadit mezi TOP 10 organizací československé scény.

 

Historie

Po pár letech brouzdání na e-sport scéně a téměř dvouroční neaktivitě organizace se nám i přesto podařilo zaznamenat první úspěchy z řad CS:GO sekce v roce 2016, které odstartovaly náš rozjetý vlak. Řeč je o turnaji Ostrava Championship LAN #3, kde se klukům podařilo získat 1. místo a stát se tak absolutními vítězi turnaje!

 

Přesuneme se ke hře Hearthstone, kde v našem dresu zářil zkušený hráč Jiří ,,Garo“ Turyna. Ten se v roce 2016 vydal reprezentovat RVG barvy na známý švédský turnaj Dreamhack Summer. Bohužel se Jirkovi nepodařilo postoupit do dalšího herního dne se skóre (2:3), ale i tak bereme za úspěch to, kam až se Garo pod našim jménem dostal!

 

Ani hra League of Legends na sebe nenechala dlouho čekat a taktéž si našla cestu k úspěchu, kdy se naší LoL sekci podařilo vybojovat krásné 1. místo na MSR 2016!

 

Píše se rok 2017 a naše Dota 2 sekce vyrazila na nejznámější československou akci Y-Games, pořádanou v Bratislavě. Pro kluky to byla úplně první off-line akce, ale i přes to dokázali na tomto turnaji urvat 3. místo.

 

Mezi další RVG úspěchy můžeme zařadit vítězství v úplně prvním pořádaném československém turnaji ve hře H1Z1. Kluci na turnaj pilně dřeli a zaslouženě získali 1. místo!

 

Opět se vrátíme ke hře LoL, kde jsme ještě na konci roku 2017 zvládli postoupit do finále ESGA Spring ligy a vybojovat slušné 2. místo.

 

Zakončením roku překvapila CS:GO sekce, která dokázala na turnaji Quietus Day překonat své síly a stát se jedničkou turnaje!

 

V říjnu 2018 jsme se s CS:GO sekcí vydali na Y-Games 2018. Ve skupině jsme si dokázali udržet čistý štít a probojovali jsme se do play-off bez jediné prohry. Tam se nám podařilo pár zápasů vyhrát, ale i přes veškerou snahu jsme nakonec pár týmům podlehli . To se nám stalo osudným a turnaj jsme museli opustit. Jelikož spolu sekce působila teprve 2 měsíce, bereme to i tak jako úspěch a dobrý začátek do dalších lanek!

 

Ke konci listopadu vyrazila naše LoL sekce na akci Ostrava Championship – mistrovství Ostravy ve hře League of Legends. První sobotní den jsme postoupili ze skupiny s čistým štítem a nabuzeni na další nedělní výhru a postup ze čtvrtfinále! Bohužel Bo1 je ošemetná a než jsme se stačili rozkoukat, byli jsme ze čtvrtfinále a celkového turnaje vyřazeni. Kluci do toho dali srdíčko a né vždy je důležitá výhra, nýbrž zkušenosti a ponaučení z vlastních chyb. Kluci si udrželi optimistický přístup a věří tomu, že na příštích lankách obsadí první příčky.

 

Nominace na organizace roku 2018

 

Dreamhack 2019 – Dreamhack Leipzig – Vladimír ,,Smurfpowa“ Koutný

 

PUBG sekce na akci PLAYZone Challange – po měsíci v organizaci vybojovali krásné 6. místo celého turnaje z 64. celkových velmi kvalitních týmů, gratulujeme!

 

Mistrovství Slovenské republiky 2019 – Bratislava – r6 sekce – 4. místo turnaje.

 

Mistrovství České republiky 2019 – BVV – Brněnské výstaviště – TOP 16 CZ/SK týmů – PUBG – získáváme krásné 7. místo turnaje, hned za profesionálním celkem IG! GGWP